HakkımızdaMüşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden TR Mühendislik Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti. 2014 tarihinde İzmir'de kurulmuştur. %100 Türk sermayesiyle kurulan TR Mühendislik Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti. geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, sıkı işbirliği ve insan odaklı politikaları sayesinde sürekli gelişmesini sürdürerek büyümüştür.
TR Mühendislik Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti. 2014 yılından bu yana çelik konstrüksiyon, endüstriyel tesis ve ekipmanları üzerine ihtisaslaşarak, Türk endüstrisine hizmet vermeyi hedef edinmiş bir proje, mühendislik, imalat ve montaj firmasıdır.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede çelik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan TR Mühendislik Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti., gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.